Działka budowlana Łysomice
Łysomice, kujawsko-pomorskie
- 250 000 zł
- 1 174 m²
- 212,95 zł/m²
Mateusz Kaplarny
Skontaktuj się
Działka budowlana Łysomice
Łysomice, kujawsko-pomorskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Działka budowlana Łysomice
Zaktualizowane: 22 maja 2026
250 000 zł 1 174 m² 212,95 zł/m²
kwadratMedia:
gaz, prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 250 000 zł (212,95 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 1 174 m²
- kształt: kwadrat; teren płaski
- dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda w drodze, gaz, kanalizacja (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: Marchlewicz Nieruchomości, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: 16/15535/OGS
Lokalizacja
- Adres: Łysomice, toruński, kujawsko-pomorskie
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa
Opis nieruchomości
LOKALIZACJA:
Łysomice dynamicznie rozwijająca się miejscowość położona zaledwie kilka kilometrów od Torunia, ceniona za doskonałe połączenie komunikacyjne oraz komfort życia w spokojnym, podmiejskim otoczeniu. To atrakcyjna lokalizacja dla osób poszukujących miejsca pod budowę domu jednorodzinnego z szybkim dostępem do infrastruktury miejskiej.
Nieruchomość znajduje się przy ul. Długiej, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej oraz terenów zielonych. (...)
730 502...
730 502 720